آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10207 | بازدیدکنندگان آنلاين : 9 
پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨
پیوندهای مفید
انجمن علمی دانشجویی پ.د.
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط 
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی
کارورزی و ارتباط با مراکز مشاوره توانبخشی
 

يكي از سياست هاي راهبردي دانشگاه تاكيد بر كاربردي شدن علوم مي باشد. در راستاي چنين سياستي گروه آموزشي مشاوره از بدو تاسيس تاكيد جدي بر حضور دانشجويان در مراكز مشاوره و توانبخشي وابسته به دانشگاه دارد. لذا تمام دانشجويان الزاماً در مراكز مذكور حضور مي يابند تا تحت نظر اساتيد از نزديك و مستقيم درگير در امر مشاوره افراد ،خانواده ها و زوجين باشند. گروه آموزشي مشاوره به دانشجوياني كه حداقل 120 ساعت مشاوره در مراكز وابسته به دانشگاه داشته باشند، اجازه دفاع از پايان نامه را در مقطع كارشناسي ارشد مي دهد و براي هردانشجوي دكتري،يك پرونده كارورزي تشكيل مي شود و هردانشجو موظف است ، هرترم گواهي حضور در مركز را به مسئول كارورزي ارائه دهد، ضمناً هر دانشجوي دكتري بايد 1500ساعت كارورزي تا قبل از دفاع از پايان نامه داشته باشد كه بيشترين ساعات به بعد از امتحان جامع موكول خواهد شدو زمان فارغ التحصيلي دانشجويان دكتري ،جهت گواهي براي سازمان نظام مشاوره و روانشناسي ، ملاك ميزان كارورزي انجام شده در برنامه هاي گروه مشاوره بوده وبراساس مراجعه به پرونده كارورزي آنان اقدام خواهدشد.حداقل 4 مركز وابسته به دانشگاه وجود دارد كه در زمينه مشاوره و روان درماني ، توانبخشي ،معتادان، خانواده ها ،زوجين، افراد و كم توانان فيزيكي و ذهني فعاليت دارند كه دانشجويان موظفند واحد كاروزي خودشان را در اين مراكز و با  راهنمايي اساتيد بگذرانند. 

دفاع از پروپوزال
دفاع از پروپوزال دانشجوی دکتری
تدوین برنامه مشاوره توان بخشی مبتنی بر تجارب زیسته والدین کودکان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم و اثر بخشی ان بر کیفیت زندگی والدین
 ١٠:٣٤ - 1398/03/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین کنگره بین‌المللی نقش خدمات حمایتی (زیستی، روانی، اجتماعی و معنوی) در درمان چند‌تخصصی سرطان کودک
دومین کنگره بین‌المللی نقش خدمات حمایتی (زیستی، روانی، اجتماعی و معنوی) در درمان چند‌تخصصی سرطان کودک
مؤسسه خیریه محک «دومین کنگره بین‌المللی نقش خدمات حمایتی (زیستی، روانی، اجتماعی و معنوی) در درمان چند‌تخصصی سرطان کودک» را اول و دوم آذر‌ماه سال جاری با امتیاز بازآموزی برگزار می‌کند.
 ٢١:٦ - 1396/08/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه اخلاق در نشر_آذر ماه...
چهاردهمین دوره جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی
ااطلاع رسانی سخنرانی دکتر محجوبی
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت درمانمعاونت تحقیقات و فناوریکتابخانه مرکزی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences